Wiadomości okręgowe: Gratulacje dla Meredith Bruno, Bibliotekarza Roku!

Wiadomości okręgowe: Gratulacje dla Meredith Bruno, Bibliotekarza Roku!

Gratulacje dla Meredith Bruno, bibliotekarki w Martin Luther King, Jr. Elementary za zdobycie tytułu Bibliotekarza Roku w systemie bibliotecznym Oneida/Herkimer. Zostanie uhonorowana podczas obiadu w OHM BOCES 13 maja 2024 roku.

Pani Bruno podjęła inicjatywę w opracowaniu programu PBIS MLK i ściśle współpracuje z nauczycielami klasowymi, aby zapewnić skuteczność. Meredith konsekwentnie poszukuje funduszy i dotacji dla biblioteki. Zapewniła fundusze na "Małą Bibliotekę" poza budynkiem, z której mogą korzystać członkowie społeczności i rodziny, a także inicjatywy zbierania funduszy, aby umożliwić MLK zorganizowanie Scholastic Book Fair. Zorganizowała i zorganizowała wydarzenia rodzinne, aby zachęcić do czytania i pisania oraz zaangażowania rodzin w społeczności szkolnej. Jej ciągła koncentracja na naszej zróżnicowanej populacji zapewnia naszym uczniom kontakt z literaturą odpowiadającą kulturze i umożliwiającą naszym uczniom nawiązywanie silnych więzi.

Wiele dni spędzam z Meredith i uczniami pochłoniętymi nauką opartą na projektach, podekscytowanymi nauką. Meredith prowadzi klub kodowania podczas obiadów dla uczniów, zapewniając naszym uczniom możliwość korzystania z nowych technologii i skupienia się na programie nauczania STEM. Ułatwia również nasz Szkolny Patrol Bezpieczeństwa, pomagając nam codziennie powtarzać nasze zasady PBIS.

Meredith jest cennym atutem MLK, a także okręgu szkolnego Utica City. Mamy szczęście, że jest częścią naszego zespołu!